Könyvajánló mai biblioterápiáról szóló előadásunkhoz!

Tudta kedves Olvasóm, hogy a biblioterápia nem más, mint válogatott olvasmányok felhasználása a segítő, fejlesztő munkában? És azt, hogy a biblioterápia általános személyiségfejlesztésre irányuló, a művészetterápiák közé tartozó, több tudományt, szakterületet érintő terápiás módszer?

A terápiás célú olvasás alapja hagyományosan, a biblioterápia eredeti meghatározása szerint igen sokféle szöveg, olvasmány lehet, mégis a szépirodalmi művek alkalmazása a legelterjedtebb a szakirodalom szerint.

A fent említett érdekességekről, a biblioterápia csoportban történő alkalmazásáról, módszereiről többet is megtudhatnak, amennyiben ellátogatnak hozzánk, a mai napon, 17 órakor kezdődő előadásunkra, amit Petrovszki Mária biblioterapeuta tart.